Sledujte nás aj na

Výsledky

Halové Majstrovstvá Stredoslovenského Atletického Zväzu, mladšie žiactvo a najmladšie žiactvo

Banská Bystrica 3.2. - 4.2. 2024

(1 - 0 - 4)

Meno a priezvisko Disciplína  Výkon Umiestnenie 
Harmaniaková Laura 2 km ch. 12:50,96 min 1.miesto
Gabriš Filip guľa 9,12 m 3.miesto
Gabriš Filip výška 136 cm 3.miesto
Motúzová Karolína 60 m pr 10,81 s 3.miesto
Košútová Adela výška 136 cm 3.miesto
Slezák Jakub guľa 7,42 m 4.miesto
Brzá Ema diaľka 412 cm 5.miesto
Palko Oliver 60 m pr. 12,48/15,04 s 5.miesto
Brzá Ema 60 m pr. 11,53 s 6.miesto
Lejčík Martin 1500 m 6:06,14 min 6.miesto
Lovíšek Anton 60 m pr. 13,33 s 6.miesto
Slezák Šimon guľa 7,07 m 6.miesto
Ďurajková Vanesa výška 126 cm 7.miesto
Barbosa Eduard 1500 m 7:15,53 min 9.miesto

Halové Majstrovstvá Stredoslovenského Atletického Zväzu, staršie žiactvo a dorast

Bratislava 20.1.2024

(4 - 1 - 6)

Meno a priezvisko Disciplína  Výkon Umiestnenie 
Daniž Dominik diaľka 603 cm 1.miesto
Martincová Lucia guľa 10,86 m 1.miesto
Bros Dominik výška 180 cm 1.miesto
Košútová Lucia 60m 7,88 s 1.miesto
Daniž Dominik výška 175 cm 3.miesto
Košútová Lucia 200m 27,86 s 2.miesto
Daniž Dominik 60 m pr. 9,33 s 3.miesto
Valašíková Lucia výška 145 cm 3.miesto
Gregušová  Alexandra diaľka 480 cm 3.miesto
Jurga  Leonard výška 150 cm 3.miesto
Svitek Maxim guľa 9,70 m 3.miesto
Zigo Jakub žrď 300 cm 4. miesto
Konušík  Matej výška 150 cm 4. miesto
Bros Dominik diaľka 567 cm 4. miesto
Zigo Jakub 60 m pr. 9,91 s 4. miesto
Mikuš Daniel 1500 m 5:23,69 min 5. miesto
Konušík  Matej 800 m 2:32,46 min 5. miesto
Letková Natália 2000 m 7:36,69 min 5. miesto
Lovíšek Kristián výška 140 cm 6. miesto
Zaukolcová E.Mária 60 m 9,44 s 6R . miesto
Zaukolcová E.Mária 60 m pr. 11,09 s 6. miesto
Haninec Andrej 60 m pr. 9,84 s 6. miesto
Paulec Samuel guľa 9,60 m 7. miesto
Valašíková Lucia 60 m pr. 9,81 s 7. miesto
Konušík  Jakub guľa 8,74 m 7. miesto
Čerňanová  Petra guľa 8,27 m 7. miesto
Zdurienčík  Miroslav guľa 9,20 m 8. miesto
Hozáková Radoslava diaľka 420 cm 8. miesto
Hluško Matúš guľa 8,70 m 8. miesto
Hraník Matej 60 m pr 10,82 s 8. miesto
Jurga  Leonard 60 m pr 11,40 s 9. miesto
Gregušová  Alexandra 60 m pr 9,98 s 9. miesto
Banásová Adriana guľa 7,69 m 10. miesto
Letková Natália 60 m pr. 10,07 s 10. miesto
Letková Natália diaľka 430 cm 10. miesto
Gregušová  Alexandra 60m 8,49 s 11. miesto
Ďurkech Nikolas 60 m pr. 11,83 s 11. miesto
Belás Radovan 800m 2:46,01 min 11. miesto
Mikuš Daniel 400m 1:01,57 min 12. miesto
Belásová  Soňa   výška 135 cm 12. miesto
Košút Šimon 60 m pr. 12,10 s 12. miesto
Košút Šimon diaľka 432 cm 12. miesto
Harmaniaková Laura 2000 m 8:54,39 min 12. miesto
Prekopová Petronela guľa 7,39 m 13. miesto
Ragula  Patrik guľa 8,06 s 14. miesto
Durkech Nikolas diaľka 423 cm 14. miesto
Mikuš Daniel guľa 7,96 m 15. miesto
Košútová Adela výška 130 cm 15. miesto
Janeková Nikola guľa 6,06 m 15. miesto
Haninec Andrej 60m 8,16 s 16. miesto
Hraník Matej 150 m 20,25 s 16. miesto
Valašíková Lucia 60 m 8,59 s 17. miesto
Žiačková Miriam výška 120 cm 17. miesto
Haninec Andrej 150 m 20,39 s 17. miesto
Šuvara  Patrik 150 m 20,78 s 18. miesto
Hraník Matej 60m 8,36 s 19. miesto

Dlhodobá súťaž družstiev M SsAZ 2024

Dorastenci (U17 - U16): 

Názov preteku

súťaže družstiev

Hlavné body Pomocné body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo 

2. kolo 

3. kolo 

4. kolo 

    Dorastenky (U17 - U16):

Názov preteku

súťaže družstiev

Hlavné body Pomocné body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo 

2. kolo 

3. kolo 

4. kolo 

Starší žiaci (U15 - U14):

Názov preteku

súťaže družstiev

Hlavné body Pomocné body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo 

2. kolo 

3. kolo 

4. kolo 

Staršie žiačky (U15 - U14):

Názov preteku

súťaže družstiev

Hlavné body Pomocné body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo 

2. kolo 

3. kolo 

4. kolo 

Mladší žiaci (U13 - U12)_SEVER:

Názov preteku

súťaže družstiev

Hlavné body Pomocné body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo (sever)

2. kolo (sever)

3. kolo

4. kolo 

Mladšie žiačky (U13 - U12)_SEVER:

Názov preteku

súťaže družstiev

Hlavné body Pomocné body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo (sever)

2. kolo (sever)

3. kolo 

4. kolo 

Najmladší žiaci (U11 - U10)_4. SKUPINA:

Názov preteku

súťaže družstiev

Body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo

- - - -

2. kolo

- -

3. kolo 

- -

4. kolo 

- -

Najmladšie žiačky (U11 - U10)_4. SKUPINA:

Názov preteku

súťaže družstiev

Body Umiestnenie

Priebežné poradie

(MSsAZ)

Celkové poradie

(MSsAZ)

1. kolo

- - - -
2. kolo - -

3. kolo 

- -

4. kolo 

- -


Prílohy a dokumenty na stiahnutie

fullresults-najml-ziactvo-4-2-2024-bb-1.pdf

fullresults-ml-ziactvo-3-2-2024-bb-1.pdf

fullresults-hmssaz-20-1-2024-ba-1.pdf

vysledky-hmssaz-ba-20-1-2024-1.xlsx