Sledujte nás aj na

Termínovka

Termínová listina MSsAZ a SAZ 2022

          

Apríl

23.04. - I. kolo M SsAZ družstiev dorast ( Nitra )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máj

01.05. - I. kolo M SsAZ družstiev staršie žiactvo ( Martin )

08.05. - II. kolo M SsAZ družstiev dorast ( Banská Bystrica )

09.05. - Míting najmladšieho žiactva ( Dubnica nad Váhom )

15.05. - I. kolo M SsAZ družstiev mladšie žiactvo ( Martin )

22.05.  - II. kolo M SsAZ družstiev staršieho žiactva ( Dubnica nad Váhom)

29.05. - M SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo + dorast ( Nitra )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jún

04.06. - III. kolo M SsAZ družstiev staršie žiactvo ( Nitra )

05.06. - II. kolo M SsAZ družstiev mladšie žiactvo ( Martin )

09.06. - P - T - S (Šamorín / Trnava)

11.06. - Majstrovstvá SR dorast (Banská Bystrica)

12.06. - Majstrovstvá SR dorast (Banská Bystrica)

13.06. - Míting najmladšieho žiactva ( Dubnica nad Váhom )

15.06. - JBL Jump Fest (Košice)

18.06. - Dorastenecký míting (Dubnica nad Váhom)

19.06. - M SsAZ viacboj mladšie žiactvo ( Dubnica nad Váhom )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Júl

05.07. - III. kolo M SsAZ družstiev dorast ( Dubnica nad Váhom )

24.07. - 30.07. - Európske olympijské hry mládeže (Banská Bystrica)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

August

29.8. - IV. kolo M SsAZ družstiev dorast ( Dubnica nad Váhom )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

September

03.09. - IV. kolo M SsAZ družstiev staršie žiactvo ( Nitra )

10.09. - Majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok (Martin)

10.09. - Majstrovstvá SR vo viacboji dorast a staršie žiactvo (Nitra)

11.09. - Majstrovstvá SR vo viacboji dorast a staršie žiactvo (Nitra)

17.09. - Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok (Košice)

18.09. - Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok (Košice)

24.09. - Medzištátne stretnutie staršie žiactvo U16 (Česká Republika)

25.09. - Majstrovstvá SsAZ mladšie žiactvo + najmladšie žiactvo ( Banská Bystrica )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Október

01.10. - Majstrovstvá SR družstiev dorast ( ZsAZ )

01.10. - Finále M SsAZ družstiev najmladšie žiactvo ( Dubnica nad Váhom )

02.10. - Finále M SsAZ družstiev mladšieho žiactva ( Žiar nad Hronom )

08.10. - Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok (Dubnica nad Váhom)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

November

19.11. - Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu - všetky kategórie ( Dubnica nad Váhom )