Sledujte nás aj na
Letné sústredenie 2019

Letné sústredenie 2019

Po prvý krát na horách aj v lete

čítaj viac

Aktuality

Finále detskej P-T-S

Finále detskej P-T-S

Najmladší žiaci bojovali vo finále

3. kolo staršieho žiactva v Banskej Bystrici

3. kolo staršieho žiactva v Banskej Bystrici

Posledný pretek na štiavničkách ovládli naši starší žiaci

3. kolo dorastu a mladšieho žiactva ovládli naši chlapci

3. kolo dorastu a mladšieho žiactva ovládli naši chlapci

Dorastenci sa chystajú na MSR družstiev druhý rok po sebe.

Posledné výsledky
súťaže družstiev

Hlavné
body


Pomocné
body



Umiestnenie

Priebežné
poradie
16.6.2019
Staršie žiačky
3. kolo MSsAZ
Banská Bystrica
10
62
5.
5.
16.6.2019
Starší žiaci
3. kolo MSsAZ
Banská Bystrica
13
282
1.
1.
8.6.2019
Dorastenky
3. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
10
76
4.
4.
8.6.2019
Mladší žiaci
3. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
13
106
1.
1.
8.6.2019
Mladšie žiačky
3. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
2
12
12.
11.


Posledné výsledky
jednotlivcov

Meno pretekára

Disciplína

Výkon

Umiestnenie
6.7.2019
Dorast
Majstrovstvá SR
Martincová Lucia
vrh guľou
11,78 m
6.
6.7.2019
Dorast
Majstrovstvá SR
Galovič Maroš
2 000m pr.
8:43,92 min.
6.
6.7.2019
Dorast
Majstrovstvá SR
Hodža Michal
skok do výšky
170 cm
8.
6.7.2019
Dorast
Majstrovstvá SR
Martincová Lucia
hod diskom
28,11 m
6.
6.7.2019
Dorast
Majstrovstvá SR
Martincová Lucia
hod kladivom
33,91 m
4.


Fotogaléria

Letné sústredenie 2019

letne-sustredenie-2019
letne-sustredenie-2019

Najbližšie preteky

29.8
10:00
4. kolo MSsAZ
Mladšie žiactvo - Dorast
Dubnica nad Váhom
7.9
10:00
4. kolo MSsAZ
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom
7.9
10:00
Finále skupín Sever - Juh
Najmladšie žiactvo
Dubnica nad Váhom
9.9
10:00
European kids athletics games
Výber 5.C - 9.C
Brno
10.9
10:00
European kids athletics games
Výber 5.C - 9.C
Brno

Najlepší bodovači

Ročník
2002 2003 po 3. kole

1 Duchoslav Ján

2 Očkay Dominik

3 Hradňanský Tobo

1 Martincová Lucia

2 Turičíková Mária

3 Fapšová Veronika

Ročník
2004 2005 po 3. kole

1 Čelko Adrián

2 Sádecký Sebo

3 Hradňanský Tobo

1 Balážová Iveta

2 Fapšová Veronika

3 Klabníková Saša

Ročník
2006 2007 po 3. kole

1 Pavlík Eduard

2 Hanák Patrik

3 Lehotský Sebo

1 Miniarová Anna

2 Osrmanová Petra

3 Adamíková Liana

Ročník
2008 2009 po 3. kole

1 Daniž Dominik

2 Paulec Samuel

3 Šuvara Patrik

1 Miniarová Anna

2 Bučková Kristína

3 Kubincová Sára

Baner na pravej strane