Sledujte nás aj na
5. miesto na Majstrovstvách Slovenska pre starších žiakov

5. miesto na Majstrovstvách Slovenska pre starších žiakov

Posledný pretek tejto sezóny ukázal aktuálnu silu družstva starších žiakov

čítaj viac

Aktuality

Pohybová prípravka pre najmenších

Pohybová prípravka pre najmenších

Rozvíjame pohybové schopnosti žiakov 3. a 4. ročníka základnej školy

Beseda s Luckou Vadlejch Slaničkovou

Beseda s Luckou Vadlejch Slaničkovou

Bývalá žiačka športových tried zavítala do nášho oddielu

European kids athletics games 2019 v Brne

European kids athletics games 2019 v Brne

Žiaci športových tried reprezentovali svoj oddiel, svoje mesto aj Slovenskú republiku na medzinárodnom preteku

Posledné výsledky
súťaže družstiev

Hlavné
body


Pomocné
body



Umiestnenie

Priebežné
poradie
7.9.2019
Najmladšie žiačky
Finále MSsAZ
Dubnica nad Váhom
6
65
4.
-
7.9.2019
Najmladší žiaci
Finále MSsAZ
Dubnica nad Váhom
9
66
3.
-
7.9.2019
Starší žiaci
4. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
14
233
1.
Účasť na MSR
7.9.2019
Staršie žiačky
4. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
14
77
5.
-
29.8.2019
Dorastenci
4. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
12
205
1.
Účasť na MSR


Posledné výsledky
jednotlivcov

Meno pretekára

Disciplína

Výkon

Umiestnenie
29.9.2019
U16
Medzištátne stretnutie
Michal Hodža
Skok do výšky
186 cm
2.miesto
28.9.2019
U12
MSsAZ - dráha
Anna Miniarová
Šprint na 60m
8,93 s
1.miesto
28.9.2019
U14
MSsAZ - dráha
Patrik Hanák
Vrh guľou
9,74 m
1.miesto
28.9.2019
U12
MSsAZ - dráha
Sára Kubincová
Kriketka
34,66 m
2.miesto
28.9.2019
U12
MSsAZ - dráha
Dominik Daniž
Skok do výšky
125 cm
2.miesto


Fotogaléria

MSR_družstiev_starší žiaci_2019

msr_druzstiev_starsi-ziaci_2019
msr_druzstiev_starsi-ziaci_2019

Najbližšie preteky

Najlepší bodovači

Ročník
2002 2003

1 Duchoslav Ján

2 Očkay Dominik

3 Sádecký Sebo

1 Martincová Lucia

2 Fapšová Veronika

3 Turičíková Mária

Ročník
2004 2005

1 Čelko Adrián

2 Sádecký Sebo

3 Galovič Maroš

1 Balážová Iveta

2 Fapšová Veronika

3 Klabníková Saša

Ročník
2006 2007

1 Pavlík Eduard

2 Hanák Patrik

3 Lehotský Sebo

1 Miniarová Anna

2 Osrmanová Petra

3 Mitašová Nataša

Ročník
2008 2009

1 Daniž Dominik

2 Paulec Samuel

3 Šuvara Patrik

1 Miniarová Anna

2 Bučková Kristína

3 Kubincová Sára

Kategórie podľa ročníkov


Baner na pravej strane