Sledujte nás aj na
Najmladšie žiačky si udržali neporaziteľnosť

Najmladšie žiačky si udržali neporaziteľnosť

Chlapci zo športovej triedy si dali opäť voľno

čítaj viac

Aktuality

Naše staršie žiactvo je po prvom kole

Naše staršie žiactvo je po prvom kole

Chlapci prevalcovali všetkých, dievčatá sa na začiatku sezóny trápili.

Jumperia 2019

Jumperia 2019

Skokanská tour pre najlepších

Posledné výsledky
súťaže družstiev

Hlavné
body


Pomocné
body



Umiestnenie

Priebežné
poradie
18.5.2019
Najmladšie žiačky
2. kolo MSsAZ
Martin
9
124
1.
1.
18.5.2019
Najmladší žiaci
2. kolo MSsAZ
Martin
7
74,5
3.
3.
12.5.2019
Starší žiaci
2. kolo MSsAZ
Banská Bystrica
14
222
1
1
12.5.2019
Staršie žiačky
2. kolo MSsAZ
Banská Bystrica
12
82
5
5
8.5.2019
Dorastenci
1. kolo MSsAZ
Banská Bystrica
16
121
1
1


Posledné výsledky
jednotlivcov

Meno pretekára

Disciplína

Výkon

Umiestnenie
2.3.2019
Staršie žiactvo
Halové MSR
Michal Hodža
Skok do výšky
173 cm
2.
2.3.2019
Staršie žiactvo
Halové MSR
Veronika Fapšová
Skok do výšky
154 cm
2.
2.3.2019
Staršie žiactvo
Halové MSR
Martin Šimík
Skok do výšky
160 cm
4.
2.3.2019
Staršie žiactvo
Halové MSR
Adrián Macháč
Skok do výšky
160 cm
5.
2.3.2019
Staršie žiactvo
Halové MSR
Veronika Fapšová
60 m prekážky
09,88 s
7.


Fotogaléria

2. kolo najmladšie žiactvo 2019

2-kolo-najmladsie-ziactvo-2019
2-kolo-najmladsie-ziactvo-2019

Najbližšie preteky

25.5
10:00
MSR - viacboj
Staršie žiactvo - Dorast
Trnava
26.5
10:00
MSR - viacboj
Staršie žiactvo - Dorast
Trnava
26.5
10:00
2. kolo MSsAZ
Ml. žiactvo - Dorast
Dubnica nad Váhom
28.5
10:00
Krajské kolo ZŠ
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom
28.5
10:00
HNO
Ročník narodenia 2006 a mladší
Dubnica nad Váhom

Najlepší bodovači

Ročník
2002 2003 po 1. kole

1 Duchoslav Ján

2 Hodža Michal

3 Hradňanský Tobo

1 Martincová Lucia

2 Turičíková Mária

3 Klabníková Saša

Ročník
2004 2005 po 2. kole

1 Čelko Adrián

2 Sádecký Sebo

3 Hradňanský Tobo

1 Balážová Iveta

2 Fapšová Veronika

3 Klabníková Saša

Ročník
2006 2007 po 1. kole

1 Hanák Patrik

2 Pavlík Eduard

3 Ondrášik Rasťo

1 Miniarová Anna

2 Adamíková Liana

3 Osrmanová Petra

Ročník
2008 2009 po 2. kole

1 Daniž Dominik

2 Šuvara Patrik

3 Paulec Samuel

1 Miniarová Anna

2 Bučková Kristína

3 Kubincová Sára

Baner na pravej strane