Sledujte nás aj na

MSsAZ mladšieho žiactva vo viacboji

20.6.2023 | Peter

Nedeľa 11. júna patrila v Martine viacbojárom v kategórií mladšie žiactvo. AŽ dvanásť žiakov a žiačok športovej triedy sa podarilo dostať na Majstrovstvá kraja pre najvšestrannejších atlétov a atlétky. Päť boj pozostával zo šprintu na 60 m cez prekážky, šprintu na 60 m, skoku do diaľky, hodu kriketovou loptičkou a behu na 600 m. Naši pretekári sa v štartovom poli vôbec nestratili aj keď treba priznať, že na medailu ešte niekoľko bodov chýbalo. 

Takto si darilo našim pretekárom rečou čísel

Letková Natália za 2134 bodov 12. miesto:

60m pr. - 11.63 s, diaľka - 411 cm, 60 m - 8.85 s, kriket -33.03 m, 600 m - 2:01,45 min

Gašpercová Agáta za 2076 bodov 13. miesto:

60m pr. - 10.57 s, diaľka - 398 cm, 60 m - 8.68 s, kriket - 34.85 m, 600 m - 2:23,31 min

Brzá Ema za 1573 bodov 27. miesto:

60m pr. - 11.79 s, diaľka - 398 cm,  60m - 9.09 s, kriket - 22.16 m, 600 m - 2:28,87 min

Motúzová Karolína za 1570 bodov 28. miesto:

60m pr. - 12.51 s, diaľka - 363 cm, 60 m - 9.16 s, kriket - 32.84 m, 600 m - 2:22,04 min

Lejčíková Nela za 1502 bodov 31. miesto:

60m pr. - 13.11 s, diaľka - 355 cm, 60 m - 9.34 s, kriket - 31.32 m, 600m - 2:14,47 min

Košútová Adela za 1319 bodov 34. miesto:

60m pr. - 13.15 s, diaľka - 362 cm, 60 m - 9.40 s, kriket - 26.47 m, 600 m - 2:25,97 min

Monošíková Alica za 1312 bodov 35. miesto:

60m pr. - 13.00 s, diaľka - 334 cm, 60 m - 9.90 s, kriket - 28.77 m, 600 m - 2:14,93 min

Harmaniaková Laura za 1277 bodov 36. miesto:

60m pr. - 13.10 s, diaľka - 367 cm, 60 m - 9,65 s, kriket - 18.81 m, 600 m - 2:17,59 min

Ďurkech Nikolas za 1231 bodov 10. miesto:

60m pr. - 11.93 s, diaľka - 389 cm, 60 m - 9.44 s, kriket - 29.95 m, 600 m - 2:04,13 min

Košút Šimon za 1102 bodov 12. miesto:

60m pr. - 12.17 s, diaľka - 361 cm, 60 m - 9.13 s, kriket - 35.98 m, 600 m - 2:17,43 min

Šipka Patrik za 1064 bodov 13. miesto:

60m pr. - 12.06 s, diaľka - 380 cm,  60 m - 9.10 s, kriket - 32.25 m, 600 m - 2:22,51 min

Húdek Šimon za 1003 bodov 16. miesto:

60m pr. - 12.79 s, diaľka - 380 cm, 60 m - 9.31 s, kriket - 33.30 m, 600 m - 2:17,55 min

Baner na pravej strane

Najbližšie preteky

15.6
10:00
M SsAZ - viacboj
Mladšie žiactvo
Žiar nad Hronom
16.6
10:00
3. kolo M SsAZ
Staršie žiactvo
Nitra
22.6
10:00
Majstrovstvá Slovenska
Dorast
Banská Bystrica
23.6
10:00
Majstrovstvá Slovenska
Dorast
Banská Bystrica
1.9
10:00
3. kolo M SsAZ
Dorast
Dubnica nad Váhom

Najlepší bodovači

Ročník
2007 2008

1 Daniž Dominik

2 Bros Dominik

3 Zigo Jakub

1 Košútová Lucia

2 Čerňanová Petra

3 Valašíková Lucia

Ročník
2009 2010

1 Hluško Matúš

2 Jurga Leonard

3 Brezničan Mário

1 Čerňanová Petra

2 Prekopová Nela

3 Slamková Nina

Ročník
2011 2012

1 Gabriš Filip

2 Košút Šimon

3 Janík Jakub

1 Motúzová Karolína

2 Janeková Nikola

3 Harmaniaková L.

Ročník
2013 2014

1 -

2 -

3 -

1 -

2 -

3 -