Sledujte nás aj na

Medailová žatva

1.9.2020 | Peter

Posledná augustová nedeľa v Dubnici nad Váhom patrila kráľovnej športu . Pretekári a pretekárky atletického oddielu Olympia Považská Bystrica prišli zdravo nabudení a evidentne hladný po úspechoch, keď sa 20 súťažiacim v kategóriach dorastu a staršieho žiactva z nášho oddielu, podarilo získať celkovo 27 pódiových umiestnení. Druhým pozitívom je účasť všetkých nominovaných žiakov a žiačiek, ktorí pred prázdninami ukončili pôsobenie v športovej triede a rozhodli sa dokončiť sezónu. 

http://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/sport/item/20249-15092020-atletick%C3%A9-preteky-ml%C3%A1de%C5%BEe-v-dubnici-nad-v%C3%A1hom?fbclid=IwAR3ekn_OQ7IIq7nZh8Ign0TNuITkXbTgCH9Y6_FbD-LHPH2o4WgNY_X_2z0

Medailisti:

Sebastián Sádecký

1. miesto : Beh na 60 m 

1. miesto : Beh na 150 m

2. miesto : Hod oštepom

Jakub Kubiš

1. miesto : Beh na 100 m cez prekážky 

1. miesto : Beh na 300 m cez prekážky

Ján Duchoslav

1. miesto : Beh na 200 m 

2. miesto : Beh na 100 m

Veronika Fapšová

1. miesto : Skok do diaľky 

2. miesto : Beh na 100 m cez prekážky

Hucan Peter

1. miesto : Hod kladivom 

2. miesto : Vrh guľou

Adrián Macháč

1. miesto : Skok do výšky

Kristián Peter Štedrák

2. miesto : Beh na 100 m cez prekážky

2. miesto : Beh na 300 m cez prekážky

2. miesto : Hod kladivom

Lucia Martincová

2. miesto : Hod diskom 

2. miesto : Hod oštepom

3. miesto : Vrh guľou

Davide Rúrik

2. miesto : Hod kladivom 

3. miesto : Hod oštepom

Martin Šimík

2. miesto : Skok do výšky

Samuel Majtán

2. miesto : Beh na 1500 m cez prekážky

Oliver Hošták

3. miesto : Skok do diaľky 

3. miesto : Beh na 100 m

Alan Valašík

3. miesto : Skok do diaľky

Sebastián Lehotský 

3. miesto: Vrh guľou

Peter Duchoslav

3. miesto : Skok do výšky

Baner na pravej strane

Najbližšie preteky

1.9
10:00
3. kolo MSsAZ
Staršie žiactvo
Žiar nad Hronom
5.9
10:00
3. kolo MSsAZ
Dorast
Martin
11.9
10:00
MSR vo viacboji
Mladšie žiactvo
Bratislava
12.9
10:00
4. kolo MSsAZ
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom
12.9
10:00
Finále MSsAZ družstiev
Najmladšie žiactvo
Dubnica nad Váhom

Najlepší bodovači

Ročník
2004 2005

1 Hucan Peter

2 Rúrik Davide

3 Duchoslav Peter

1 Lednická Linda

2 Fapšová Veronika

3 Altániová Simona

Ročník
2006 2007

1 Čamaj Viliam

2 Martinec Jakub

3 Schrimpel/Boško

1 Altániová Simona

2 Osrmanová Petra

3 Záveráková Lillian

Ročník
2008 2009

1 Daniž Dominik

2 Mikuš Daniel

3 Bros Dominik

1 Bučková Kristína

2 Hozáková Radka

3 Masaryková Adela

Ročník
2010 2011

1 Svitek Maxim

2 -

3 -

1 Jamborková Nella

2 Monošíková Alica

3 Kurucová Michaela