Sledujte nás aj na
1. kolo ml. žiactvo a najmladšie žiactvo

1. kolo ml. žiactvo a najmladšie žiactvo

Konečne víťazia aj dievčatá

čítaj viac

Aktuality

Staň sa žiakom našej športovej triedy

Staň sa žiakom našej športovej triedy

Baví ťa šport? Príď medzi nás.

Posledné výsledky
súťaže družstiev

Hlavné
body


Pomocné
body



Umiestnenie

Priebežné
poradie
5.7.2021
Dorastenci
2. kolo MSsAZ
Nitra
10
230
1.
1.
5.7.2021
Dorastenky
2. kolo MSsAZ
Nitra
2
23
10.
11.
3.7.2021
Starší žiaci
2. kolo MSsAZ
Žiar nad Hronom
11
146
1.
1.
3.7.2021
Staršie žiačky
2. kolo MSsAZ
Žiar nad Hronom
8
45
6.
9.
27.6.2021
Mladší žiaci
1. kolo MSsAZ
Martin
11
208
1.
1.


Posledné výsledky
jednotlivcov

Meno pretekára

Disciplína

Výkon

Umiestnenie
20.6.2021
Dorast
MSR
Hucan Peter
Hod kladivom
29,39 m
4.
20.6.2021
Dorast
MSR
Sádecký Sebastián
200m
22,97s
4.
20.6.2021
Dorast
MSR
Rúrik Davide
hod kladivom
27,25m
5.
20.6.2021
Dorast
MSR
Martin Šimík
Skok do výšky
175 cm
5.
20.6.2021
Dorast
MSR
Jakub Kubiš
110 m pr.
17,33s
6.


Fotogaléria

1. kolo ml. žiactvo a najmladšie žiactvo 2021

1-kolo-ml-ziactvo-a-najmladsie-ziactvo-2021
1-kolo-ml-ziactvo-a-najmladsie-ziactvo-2021

Najbližšie preteky

1.9
10:00
3. kolo MSsAZ
Staršie žiactvo
Žiar nad Hronom
5.9
10:00
3. kolo MSsAZ
Dorast
Martin
11.9
10:00
MSR vo viacboji
Mladšie žiactvo
Bratislava
12.9
10:00
4. kolo MSsAZ
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom
12.9
10:00
Finále MSsAZ družstiev
Najmladšie žiactvo
Dubnica nad Váhom

Najlepší bodovači

Ročník
2004 2005

1 Hucan Peter

2 Rúrik Davide

3 Duchoslav Peter

1 Lednická Linda

2 Fapšová Veronika

3 Altániová Simona

Ročník
2006 2007

1 Čamaj Viliam

2 Martinec Jakub

3 Schrimpel/Boško

1 Altániová Simona

2 Osrmanová Petra

3 Záveráková Lillian

Ročník
2008 2009

1 Daniž Dominik

2 Mikuš Daniel

3 Bros Dominik

1 Bučková Kristína

2 Hozáková Radka

3 Masaryková Adela

Ročník
2010 2011

1 Svitek Maxim

2 -

3 -

1 Jamborková Nella

2 Monošíková Alica

3 Kurucová Michaela

Kategórie podľa ročníkov


Baner na pravej strane