Sledujte nás aj na
Letná príprava 2020

Letná príprava 2020

Začiatok letnej prípravy

čítaj viac

Aktuality

 Opäť sa začalo súťažiť.

Opäť sa začalo súťažiť.

1. kolo odštartoval dorast.

Virtuálna súťaž pre žiactvo 2020

Virtuálna súťaž pre žiactvo 2020

Testovanie športových tried do 15 rokov v sprísnených podmienkach.

Staň sa žiakom športovej triedy

Staň sa žiakom športovej triedy

Aj v šk. roku 2020/2021 otvárame športovú triedu so zameraním na atletiku pre piatakov

Posledné výsledky
súťaže družstiev

Hlavné
body


Pomocné
body



Umiestnenie

Priebežné
poradie
5.7.2020
Staršie žiačky
1. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
13
71
5.
5.
5.7.2020
Starší žiaci
1. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
14
173
1.
1.
28.6.2020
Dorastenci
1. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
13
195
1.
1.
28.6.2020
Dorastenky
1. kolo MSsAZ
Dubnica nad Váhom
11
35
7.
7.


Posledné výsledky
jednotlivcov

Meno pretekára

Disciplína

Výkon

Umiestnenie
8.3.2020
Starší žiaci
Halové MSR
Sádecký Sebastián
Beh na 150m
17.65s
1.
8.3.2020
Starší žiaci
Halové MSR
Šimík Martin
Skok do výšky
165 cm
2.
8.3.2020
Starší žiaci
Halové MSR
Sádecký Sebastián
Beh na 60m
7.41s
2.
8.3.2020
Starší žiaci
Halové MSR
Macháč Adrián
Skok do výšky
160 cm
4.
8.3.2020
Staršie žiačky
Halové MSR
Fapšová Veronika
Skok do diaľky
474 cm
5.


Fotogaléria

1. kolo staršie žiactvo 2020

1-kolo-starsie-ziactvo-2020
1-kolo-starsie-ziactvo-2020

Najbližšie preteky

30.8
10:00
MSsAZ - jednotlivci
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom
30.8
10:00
MSsAZ - jednotlivci
Dorast
Dubnica nad Váhom
5.9
10:00
MSR
Dorast
Bratislava
6.9
10:00
MSR
Dorast
Bratislava
13.9
10:00
2. kolo MSsAZ
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom

Najlepší bodovači

Ročník
2003 2004

1 Duchoslav Ján

2 Hucan Peter

3 Sádecký Sebo

1 Martincová Lucia

2 Fapšová Veronika

3 Kurucová Terézia

Ročník
2005 2006

1 Sádecký Sebo

2 Kubiš Jakub

3 Macháč Adrián

1 Altániová Simona

2 Lednická Linda

3 Osrmanová Petra

Ročník
2007 2008

1 Mikuš Daniel

2 Vitovják Damián

3 Zdurienčík Miro

1 Adamíková Liana

2 Miniarová Anna

3 Záhradníková Nika

Ročník
2009 2010

1 -

2 -

3 -

1 Valašíková Lucia

2 Hrenáková Zuzana

3 Škorvánková Betka

Kategórie podľa ročníkov


Baner na pravej strane