Sledujte nás aj na
Majstrovstvá Slovenska staršie žiactvo 2022

Majstrovstvá Slovenska staršie žiactvo 2022

Výsledky jednotlivcov

čítaj viac

Aktuality

Najmladší žiaci postupujú na krajské finále

Najmladší žiaci postupujú na krajské finále

Dievčatá nemajú postup vo svojich rukách

Mladší žiaci a mladšie žiačky zvíťazili

Mladší žiaci a mladšie žiačky zvíťazili

Chlapci aj dievčatá postupujú na krajské finále z prvého miesta

Na III. kole staršie žiačky konečne zvíťazili

Na III. kole staršie žiačky konečne zvíťazili

Straší žiaci sú po víťazstve kúsok od postupu medzi najlepšie družstvá na Slovensku

Posledné výsledky
súťaže družstiev

Hlavné
body


Pomocné
body



Umiestnenie

Priebežné
poradie
3.9.2022
Staršie žiačky
4. kolo M SsAZ
Nitra
13
148
3.
3.
3.9.2022
Starší žiaci
4. kolo M SsAZ
Nitra
14
197
1.
1.
29.8.2022
Dorastenci
4. kolo M SsAZ
Dubnica nad Váhom
14
231
1.
1.
29.8.2022
Dorastenky
4. kolo M SsAZ
Dubnica nad Váhom
7
28
9.
8.
5.7.2022
Dorastenci
3. kolo M SsAZ
Dubnica nad Váhom
9
105
2.
1.


Posledné výsledky
jednotlivcov

Meno pretekára

Disciplína

Výkon

Umiestnenie
17.9.2022
Starší žiaci
MSR
Jakub Zigo
Skok o žrdi
240 cm
4.
17.9.2022
Staršie žiačky
MSR
Adela Masaryková
Hod kladivom
23,36 m
6.
17.9.2022
Staršie žiačky
MSR
Lucia Košútová
Šprint na 60 m
8,15 s
6.
17.9.2022
Staršie žiačky
MSR
Dominika Kľúčiková
Hod kladivom
22,44 m
7.
17.9.2022
Starší žiaci
MSR
Dominik Daniž
100 m cez prekážky
14,88 s
8.


Fotogaléria

II. kolo najmladšie žiactvo 2022

ii-kolo-najmladsie-ziactvo-2022
ii-kolo-najmladsie-ziactvo-2022

Najbližšie preteky

1.10
10:00
Finále M SsAZ družstiev
Najmladšie žiactvo
Dubnica nad Váhom
1.10
10:00
MSR - družstiev
Dorast
ZsAZ
2.10
10:00
Finále M SsAZ družstiev
Mladšie žiactvo
Žiar nad Hronom
8.10
10:00
MSR - družstiev
Staršie žiactvo
Dubnica nad Váhom

Najlepší bodovači

Ročník
2005 2006

1 Patrik Hanák

2 Eduard Pavlík

3 Jakub Martinec

1 Adela Masaryková

2 Dominika Kľúčiková

3 Nika Záhradníková

Ročník
2007 2008

1 Daniel Mikúš

2 Domink Daniž

3 Jakub Zigo

1 Adela Masaryková

2 Lucia Košútová

3 Peťa Prekopová

Ročník
2009 2010

1 Leonard Jurga

2 Jakub Konušík

3 Matej Konušík

1 Saša Gregušová

2 Lucia Valašíková

3 Michaela Kurucová

Ročník
2011 2012

1 Oliver Palko

2 Anton Lovíšek

3 Šimon Košút

1 Karolína Motúzová

2 Ema Brzá

3 Laura Harmaniaková

Kategórie podľa ročníkov


Baner na pravej strane